Filmy biseksualizm, małżeństwo, męska nagość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje biseksualizm, małżeństwo, męska nagość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ennis Del Mar i Jack Twist poznają się w trakcie poszukiwania zatrudnienia. Ich nowy pracodawca wysyła ich do pracy na majestatyczne wzgórze Brokeback. Tam mają miejsce wydarzenia, które na zawsze odmienią ich dotychczasowe życie. Ennis i Jack postanawiają jednak zachować je w tajemnicy… Każdy z nich rozpoczyna nowe życie. Mijają 4 lata. Pewnego dnia żona Ennisa przynosi mu pocztówkę, w której Jack zapowiada swój przyjazd do Wyoming. Czy tajemnica ze wzgórza Brokeback wyjdzie na jaw?
Historia miłości gejowskiej w środowisku ortodoksyjnych Żydów dziejącej się w Jerozolimie. Aaron (38lat) jest rzeźnikiem cieszącym się dobrą opinią w swojej okolicy, mężem Rivki i ojcem 4 dzieci. Po śmierci ojca rozpoczyna poszukiwania pomocnika do zakładu. Przypadkiem trafia do niego bezdomny, dziewiętnastoletni student Jesziwy, Ezri. Nowy asystent musi się sporo uczyć, więc gospodarz spędza z nim dużo czasu. Kiedy pewnego dnia udają się razem wziąć rytualną kąpiel (mikwa) dochodzi między nimi do intymnego kontaktu. Od tego momentu Aaron nie jest już taki sam, co nie uchodzi uwadze żonie i Vaisbenowi Rabi (56 lat), przyjacielowi rodziny.

Shortbus

6,5
Film opowiada o grupie młodych nowojorczyków, którzy zbierają się w undergroundowym klubie "Shortbus", który cieszy się złą sławą z powodu kontrowersyjnej mieszanki sztuki, muzyki i polityki. Ich celem jest rozwiązanie problemów seksualnych w ich związkach.


Kinsey

6,9
Biografia naukowca, który zajmował się osami owocówkami, a odkrył jakim problemem jest seks w pruderyjnej Ameryce. 5 stycznia 1948 roku ukazał się raport Alfreda Kinseya oparty na tysiącach wywiadów, które autor przeprowadzał w Stanach. Konsekwencją książki była późniejsza rewolucja lat 60-tych, a Kinseya okrzyknięto amerykańskim Freudem. W roli Kinseya Liam Neeson, w roli jego żony Laura Linney.

Satyricon

6,8
Rzym, I wiek n.e.. Dwóch studentów przyjaciół, Encolpio i Ascilto, spierają się o to do kogo należy chłopiec, Gitone. Chłopiec, mając możliwość wyboru z kim idzie, wybiera Ascilta. Tylko nagłe trzęsienie ziemi ratuje Encolpio od popełnienia samobójstwa...
Londyn, lata 60. XVII wieku. Ned Kynaston (Billy Crudup) jest najjaśniej błyszczącą gwiazdą scen teatralnych. Kobietom nie wolno występować na scenie, a Ned dzięki swej nieprzeciętnej urodzie i talentowi odnosi spektakularne sukcesy, odtwarzając właśnie role kobiece. Wszelką pomocą służy mu lojalna i pełna podziwu garderobiana Maria (Claire Danes). Ale nagle świat Neda zostaje wywrócony do góry nogami. Król Karol II (Rupert Everett) pod wpływem nowej pięknej kochanki zmienia prawo. Na scenie mogą pojawiać się i aktorzy i aktorki. Uwielbiany i oklaskiwany Ned z dnia na dzień staje się nikim. Ale pomoc nadchodzi z najmniej spodziewanej strony.
Jacob (Mads Mikkelsen) jest młodym człowiekiem, który od kilku lat żyje w szczęśliwym homoseksualnym związku ze swoim partnerem Jørgenem (Troels Lyby). Postanawiają się nawet zaręczyć. Nieoczekiwanie, Jackob zakochuje się w żonie młodszego brata Jørgena - Caroline (Charlotte Munck). Życie Jacoba nagle staje się bardzo skomplikowane. Podczas gdy on próbuje zdecydować czy chce spędzić swoje życie z Jørgenem czy z Caroline, dziewczyna zachodzi w ciążę i sprawy komplikują się jeszcze bardziej.
Chiny, przełom lat 30. i 40., początek II wojny światowej – grupa studentów planuje zabójstwo kolaborującego z Japończykami szefa chińskiego wywiadu, pana Jee (w tej roli znakomity aktor Tony Leung Chiu Wai, znany polskiej publiczności z filmów Wong Kar Waia - Spragnieni miłości czy 2046). Jedna ze studentek, dziewczyna o imieniu Wang (Wei Tangi) ma za zadanie uwieść kolaboranta i wydobyć z niego jak najwięcej informacji przed planowaną egzekucją. Nieoczekiwanie para głównych bohaterów zakochuje się w sobie.
W trakcie podróży statkiem po Morzu Śródziemnym sparaliżowany Amerykanin na wózku Oskar, i jego młoda, francuska żona Mimi, poznają parę Anglików: Fionę i Nigela, znudzonych sobą po siedmiu latach małżeństwa, ale nazbyt skrępowanych gorsetem konwenansów, by na chwilę dać się ponieść tłumionym namiętnościom. Przez kilka kolejnych wieczorów Oskar opowiada Nigelowi, z ekshibicjonistyczną wręcz szczerością, dzieje swojego związku z Mimi. Początkowo zgorszony, potem coraz bardziej zaintrygowany Anglik, nie potrafi sobie odmówić kolejnych wizyt w kajucie Oskara, ulegając zarazem coraz większej fascynacji jego ponętną żoną.
Charlotte (Sophie Verbeeck) i Micha (Félix Moati) są młodzi i zakochani. Chcą kupić domek w pobliżu Lille, aby zamieszkać w nim razem. Ale Charlotte spotyka niesforną Mélodie (Anaïs Demoustier). Micha nie podejrzewając niczego, czuje się trochę bezradny w towarzystwie nowej znajomości Charlotte. Domyśla się, że ta znajomość powiedzie ich na złą drogę. Mélodie jest oszałamiająca i staje się wspólnikiem każdej ich tajemnicy. Tworzy się wzajemny układ miłosny.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…